© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyhledávání nemovitostí v kategorii Byty - 2+kk - Nový Jičín. Vyberte si z naší nabídky nemovitostí, případně si upravte filtr vyhledávání.
nám. Míru, Frenštát pod Radhoštěm, okr. Nový Jičín
Byty 2+kk v obci Frenštát pod Radhoštěm stojí průměrně 1 750 800 Kč (30 174 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 11 600 Kč a nejdražší 3 490 000 Kč. Průměrná cena za m² v okrese Nový Jičín je 34 910 Kč/m², nemovitosti v obci Frenštát pod Radhoštěm jsou tedy proti v okrese Nový Jičín levnější.
Byty 2+kk v obci Frenštát pod Radhoštěm mají průměrnou plochu 62 m². Nejmenší nemovitost má plochu 58 m² a největší 66 m². Průměrná plocha v okrese Nový Jičín je 67 m², nemovitosti v obci Frenštát pod Radhoštěm mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v okrese Nový Jičín.
V obci Frenštát pod Radhoštěm má balkon 0 % bytů a terasu 0 % bytů. Ve srovnání s nemovitostmi v okrese Nový Jičín je u bytů v obci Frenštát pod Radhoštěm balkon častější a terasa méně častá.