© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyhledávání nemovitostí v kategorii Byty - Tábor. Vyberte si z naší nabídky nemovitostí, případně si upravte filtr vyhledávání.
Podhájek, Veselí nad Lužnicí I, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
Blatské sídliště, Veselí nad Lužnicí I, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
Pod Markem, Veselí nad Lužnicí I, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
Budějovická, Veselí nad Lužnicí I, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
Byty v části Veselí nad Lužnicí I stojí průměrně 3 535 125 Kč (37 027 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 15 500 Kč a nejdražší 6 785 000 Kč. Průměrná cena za m² v obci Veselí nad Lužnicí je 24 759 Kč/m², nemovitosti v části Veselí nad Lužnicí I jsou tedy proti v obci Veselí nad Lužnicí dražší.
Byty v části Veselí nad Lužnicí I mají průměrnou plochu 98 m². Nejmenší nemovitost má plochu 62 m² a největší 163 m². Průměrná plocha v obci Veselí nad Lužnicí je 88 m², nemovitosti v části Veselí nad Lužnicí I mají tedy větší průměrnou plochu než nemovitosti v obci Veselí nad Lužnicí.
V části Veselí nad Lužnicí I má balkon 50 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 8 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obci Veselí nad Lužnicí je u bytů v části Veselí nad Lužnicí I balkon častější a terasa častější.