© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Malý dům se zahrádkou, nebo velkou vilu v soukromí? Široký výběr domů a vil na prodej i pronájem ve Zlíně a okolí. Domy vhodné nejen k trvalému bydlení, ale i pro podnikatelské záměry. Prohlížejte interiéry ve fotogalerii, sdílejte ideální nemovitosti s rodinou. Poslat žádost o prohlídku umíme z každého detailu urychleně.
Štítná nad Vláří, Štítná nad Vláří-Popov, okr. Zlín
Domy v lokalitě Zlín stojí průměrně 7 834 877 Kč (51 936 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 15 000 Kč a nejdražší 34 900 000 Kč. Průměrná cena za m² v lokalitě Zlínský kraj je 44 691 Kč/m², nemovitosti v lokalitě Zlín jsou tedy proti lokalitě Zlínský kraj dražší.
Domy v lokalitě Zlín mají průměrnou plochu 172 m². Nejmenší nemovitost má plochu 50 m² a největší 700 m². Průměrná plocha v lokalitě Zlínský kraj je 168 m², nemovitosti v lokalitě Zlín mají tedy větší průměrnou plochu než nemovitosti v lokalitě Zlínský kraj.
V lokalitě Zlín mají domy v průměru pozemek 1 244 m², zahradu 790 m² a 1,9 patra.